En iyi Sesli Siteler

En hit sesli chat, En yeni sesli site, en popüler sesli siteler başlıgı almış makalemiz bugun en iyi sesli siteleri, hakkında bilgi vericektir.

En iyi ismini almış sesli siteler, ve bu isimlere başlıklar atıp makalelerini yazan site sahipleri’ sitelerinin en iyi olduğuna ve bunu seslisite, kullanıcıları ile paylaşmak amaçlı yazdıkları yazılardır. bir sesli site ismi veya adresi’ ne nekadar iyi olabilirki ? degilmi en fazla kalabalık olur ama baktıgınızda içerigi herzaman aynıdır sadece kalabalık olması iyi oldugunu göstermeş arkadaşlar büyük sesli siteler, en iyi sesli chat siteleri, degildir.

Yıllar önce açılmış eski siteler büyük arkadaşlık platformlarıdır eskiden sesli site, severleri ve tutkunları çoktu insanlar yeni yeni alışıyordu ve ses ayarlarını mik alması bilmeyen insanlarla doluyken tabiki eski siteler büyük olucak. artık maymun gözünü açtı sözü gibi bu konuyu yorumlamak istiyorumki kimse üstüne (maymun) kelimesini alınmasın. arkadaşlar şimdi sizlere soruyorum ilk katıldıgınızda bu sitelere ne kadar biliyordunuz ? veya şuan bu siteler hakkında neler biliyorsunuz eski günleri göz önüne getirip kendi kendinize diyormusunuz hiç ? ne günlerdi be eski günler 😀 degilmi eskiden harika ortamlarımız oldu ve insanların sesli chat sitelerini severek beyenerek girdikleri günler işte sesli sohbet zamanı ozmanlardı. en iyi sesli siteler, kelimesinde okadar çok site vardıkı sebebi ise sitelerin az olması ve insan çoğunlugun eşit bi şekilde girmesiydi.

Şimdi bakıyoruz önüne gelen (EN İYİ SESLİ SİTELER) başlıgını atıyor ve sitesini övmeye başlıyor. yaw kardesim kaç userin var ? da neyini övüyorsun site çapın nedir ? akibetin nedir ? biliyormusun yok yaz başlık  10 veya 50 kelime içerikle doldur yazını sal gitsin google çayırına bu işler böle yürümez arkadaşlar.

100 lerce binlerce sesli siteleri, var hepsi en iyi sesli, olsaydı düşünün ? 😀 neden kalabalık siteler makale yada bu konu adına yazılarda bulunmazlar çünkü adamın sitesi tanınmış ve herkes tarafından bilinıyor ihtiyacı yokkı ? ama kendi çapında sitesi olan ve 3. yada 5. usere sahip olan kişiler makale yazcam diye çabalar.

diyeceksinizki ? senin kaç userin var da bu yazıyı yazıyorsun bizlere” benim user ile işim yok arkadaşlar sitemizde sohbet etmek isteyen edebilir kalmak isteyen kalabilir. kişinin özgür idaresine kalmış bir durumdur. Bu benim burdaki amaçım kendi egomu tatmin etmem ve sevdigim şeylerle ugrasıp zaman akısını sizlerin sohbet etme isteginiz gibi benim yazı ve makale yazmakla geçirmek. iyi sohbetler.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir