SesliSiteler Yeni

SesliSiteleri Yeni

Bugunki Makalemizin Başlıgı olan Bütün Chat (SesliSiteler Yeni) sohbet listesi konumuzu açıklamak istiyorum sizlere Değerli misafirlerimiz. sesli siteler

en iyi en Yeni sesli chat siteleri: genellikle hergün yeni bir site açılır eski bir site kapanır doganın kanunu gibi birşeydir bu işler. Yeni sesli siteler, kelimesine baktıgımız zaman her gün yeni bir seslisite, adresi ekleniyor ve googleden siliniyor bunun nedenleri nelerdir ?

Farklı amaçlar için ve bir hevesle açılmış olan sesli siteler, insanlara kullanışlı ve kolay tasarımı olan ücretsiz sesli kameralı arkadaşlık siteleri, açmış oldukları sitelerde karaktersiz ve kendileri’ni bilmeyen insan türleri sayesinde sitelerimiz kapanıyor. bunun nedenleri site içerisinde sohbet esnasında yapılan ve kurulan yannış cümleler argo, küfür, ve tartışmaya yol açıyor ardından site sahipleri veya kullanıcıları aralarında geçen sorunlar dolayısıyla sitelere saldırı ve vb şeylerde bulunup sesli siteler’Deki huzuru, ortamı, bozarak insanların o sitede sohbet etmesini veya kalmasını engelleyen yada siteyi kapatdıran bıtkınlıklar vermesiyle son buluyor.

Artık saldırı işini yada huzur bozma gibi sorunları eglence, haline getiren kendisinde tatmin edici şeyleri böle yollarla bastırma düşüncesine sahip olan kişiler tarafından sesli siteler, kapanıyor ve kullanıcılarımız yok oluyor.

Buna son verin artık..!!

Kendinize gelin ve insanların rahatını yada huzurunu bozmaya hakkınız yok Edepli ve seviyeli karakterli olun az da insanlar rahat bi nefes alsın özgürce sıkılmadan soğumadan yeni açılan sesli siteleri yada eski siteler üzerinde yeni kişiler ile ilişkileri arkadaşlıklarını sohbetleri devam etdirsin.

Bu konuda yannışım var ise Affola ama bunlar ğerçekler tam tersini düşünen olursa yorumla çekinmeden üşenmeden bizlere iletebilir düşüncelerini.

Tartışmaya açık bir makaledir.

Bir başka konu ise: Yeni sitelerin açılması ayrıca ilk sayfa rakabetlerini de,  zorluyor arkadaşlar insanlara sesimizi duyurmak için yazmış oldugumuz türlü türlü makaleler google sıralamarında binlerce sitenin oldugu ve aynı yazı çalışmaları can sıkmayıcı deil. Gereksiz sitelerin temizlenmesi ve kapatılması kalıcı ve devam etdiren arkadaşlar için kolaylık olucakdır.

Bunun içinde yeni sitelerin açılması şart ve açılmaya devam eden yeni sesli ve kameralı siteler, hız kesmeden acilmaya devam edicek.

Bu 2017 yılında bile devam eder.

Yeni açılan sesli siteleri

2016 ve 2017 Yılın’nın En yeni Açılan seslisiteleri‘nin Lider İsmi/ SesliHayran Adresi Yeni Sesli Siteler, Kelimesine En iyi sesli seslisite, adresi olarak yer almakda.

Yaklaşık iki bin on altı yılında açılan seslichat, ve sesli sohbet, siteleri sayası 380’n üzerinde oldugunu biliyoruz peki bu siteler ? neden var ve ne için hangi amaçla kullanılmakda.

Yeni Açılan sesli chat siteleri

Sohbet siteleri arasında rekabeti çoğaltmak ve biraz olsun kendi açmış oldugum site adresimde sevdiklerimle birlikde kimsenin zoru altında kalmadan ve kimse’nin emri ile sohbet’i arkadaşlıgı sürdürmek amaçı açılan sesli siteler’Dir arkadaşlar.

Hani  nasıl sizler misafirlige gidersiniz ve orada uzun bi süre kaldıgınızda evinizi özlersiniz ve şöle dersiniz./ herkesin kendi evi gibisi yok.! işte burdaki olayda budur sevgili okurlar.

Site sahipleri ile aralarında sorun yaşayan kullanıcılar ve misafirler siteden ayrılmayı seçer ve başka sesli siteleri, arar googlede binlerce arama yapan sesli sohbet kullanıcıları, seslisiteler, araması yaparak site site dolaşır ve yeni ortamlara bakar beyenisi sonuçunda sitede kalır sohbet’E devam eder.

Fakat site onu sarmamışsa veya kalabalık bir siteyse hemen çıkış yapar ve başka seslisite, adresi bulmaya yönelir.

Bazı kullanıcılarımız’da tam tersini yapar.

Bulundugu sitede her hangibi biri ile sorunları varsa yada yasıyorsa bu durum onu en içten şekilde rahatsız etmişse yada ediyor ise. bu arkadaşımız. şöle ! kendi kafasında bi kurar ve düşünür benim neden yeni bir sesli site, adresim olmasınki? degilmi yani olabilir paraya kıyabilirsen neden olmasın 😀

ve hemen yeni sesli siteler, anahtar kelimesine farklı ve çekici sesli site adı, bulmaya başlar.

ve site ismini kararlaştırdıktan sonra sitesi kendi imkanlar dogrultusunda veya panelci bularak kurdurur.

İşte size yeni bir sesli site açılışı, ve yine bir rekabet alanı.

Bu işler böle yürür sevgili dostlarım. bir bakmışsınız sesli siteler, çoğalır bir bakmışsınız  sesli siteleri, azalır Ve geriye kalan çöplük Temizligi’de (google)amca temizler sağolsun.