131Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : Sesli Siteler

Sesli Siteler

SESLİ SİTELER NEDİR?

Öncelikle Merhabalar: Bugünkü konumuzun Başlığı olan Sesli Siteler, hakkında sizlerle uzun uzun konuşmak istiyorum değerli kullanıcılarımız.

teknoloji'nin günden güne gelişmesinde ortaya çıkan sanal yoluyla sohbet, chat, mobil, ve tablet, üzerinde internet yolu ile ücretsiz veya ücretli web siteler de farklı sohbet imkanı sağlayan sitelerdir.  gel gelelim bu tür siteler zararlımıdır ? sorusuna cevaplar: hayır veya evet evet ise nelere zararlıdır hayır ise ne kadar güvenmeliyiz bu tür sohbet sitelerine.

Öncelikle arkadaşlar bilmenizi istediğim konu sizin ne aradığınız ? örnek arkadaş bulmak veya edinmek! yada sadece sohbet amaçlı girmek, diyorsanız işte cevaben arkadaş içinse çok dikkat etmelisiniz diyorum çünkü arkadaşlık konusunda bu tür siteler sizleri para tuzağına çekebilir. sadece sohbet diyorsan korkma ve Gönül rahatlığıyla sohbeti sevdiklerinle et.

Biliyorsunuzki internet ortamlarında her türlü insan barınmakda ve bu tür insanları bu gibi yerlerde bulmak yada rast gelmek oldukça yüksekdir. bu yüzden sizlerden ricam kendi güvenliğiniz için her daim sesli siteler, olsun veya diğer arkadaşlık platformlarında kişisel bilğilerinizi hiç bir şekilde paylaşmayınız. aksi takdirde hayatınızda çok ciddi anlamda büyük riskler teşkil edebilir.

Sesli siteler Kuruluş Yılı?

Yaklaşık 1998 yıllarında speakychat ismiyle kurulmuş olan bu siteler oldukça ilği görmüş geçirmiş sohbet türüdür. biliyorsunuzki bilenler muhakkak bilir çok eskiden yazılı chat, özelliği taşıyan bu sistemler günden güne teknolojinin gelişmesi halinde kendisini yenileyerek yazılıchat, özelliğine birde sesli ve görüntülü chat özellikleri getirerek değer katmış bulunmakda.

Yoğun kullanıcılara sahip olan bu sistemlerini tüm sesli siteler kelimesinde çıkan siteler tarafından kullanmakdadırlar. bununla birlikde panelci arkadaşlarımız bu tür sistemleri küçük miktar ücret karşılığında isteyenlere kurabilmekdedirler.

yaklaşık 7 ve 8 yıl önceleri bu tür siteler ücretli oda alımı ücretli göre satışları ile bilinmekdeydi ilerleyen zamanlarda tüm ücretler kaldırılıp yerine ücretsiz olarak yer almıştır. tabiki ücretli olarak bilinen bazı sitelerde günümüzde halen vardır. 

Seslisiteler, arkadaşlar pek çok alanda bay bayan farketmezin kullanılmakda 7 den 70 tüm kullanıcıları bu tür sistemleri kolaylıkla kullanabilir.

Biz seslihayran.com ailesi olarak daima kullanıcılarımıza Güvenli ve kaliteli sesli site imkanı2nı sunmakdayız. sizlerde sesli hayran, ailesine katılmak ve Özgürce sohbet etmek için hemen kayıt olunuz ve ardından sohbet odalarımıza giriş yapınız.

19 Mar 2017 95 Görüntüleme

YORUMLAR

YORUM YAP


Yorumu Gönder