SesliSiteler Yeni

SesliSiteleri Yeni

Bugunki Makalemizin Başlıgı olan Bütün Chat (SesliSiteler Yeni) sohbet listesi konumuzu açıklamak istiyorum sizlere Değerli misafirlerimiz. sesli siteler

en iyi en Yeni sesli chat siteleri: genellikle hergün yeni bir site açılır eski bir site kapanır doganın kanunu gibi birşeydir bu işler. Yeni sesli siteler, kelimesine baktıgımız zaman her gün yeni bir seslisite, adresi ekleniyor ve googleden siliniyor bunun nedenleri nelerdir ?

Farklı amaçlar için ve bir hevesle açılmış olan sesli siteler, insanlara kullanışlı ve kolay tasarımı olan ücretsiz sesli kameralı arkadaşlık siteleri, açmış oldukları sitelerde karaktersiz ve kendileri’ni bilmeyen insan türleri sayesinde sitelerimiz kapanıyor. bunun nedenleri site içerisinde sohbet esnasında yapılan ve kurulan yannış cümleler argo, küfür, ve tartışmaya yol açıyor ardından site sahipleri veya kullanıcıları aralarında geçen sorunlar dolayısıyla sitelere saldırı ve vb şeylerde bulunup sesli siteler’Deki huzuru, ortamı, bozarak insanların o sitede sohbet etmesini veya kalmasını engelleyen yada siteyi kapatdıran bıtkınlıklar vermesiyle son buluyor.

Artık saldırı işini yada huzur bozma gibi sorunları eglence, haline getiren kendisinde tatmin edici şeyleri böle yollarla bastırma düşüncesine sahip olan kişiler tarafından sesli siteler, kapanıyor ve kullanıcılarımız yok oluyor.

Buna son verin artık..!!

Kendinize gelin ve insanların rahatını yada huzurunu bozmaya hakkınız yok Edepli ve seviyeli karakterli olun az da insanlar rahat bi nefes alsın özgürce sıkılmadan soğumadan yeni açılan sesli siteleri yada eski siteler üzerinde yeni kişiler ile ilişkileri arkadaşlıklarını sohbetleri devam etdirsin.

Bu konuda yannışım var ise Affola ama bunlar ğerçekler tam tersini düşünen olursa yorumla çekinmeden üşenmeden bizlere iletebilir düşüncelerini.

Tartışmaya açık bir makaledir.

Bir başka konu ise: Yeni sitelerin açılması ayrıca ilk sayfa rakabetlerini de,  zorluyor arkadaşlar insanlara sesimizi duyurmak için yazmış oldugumuz türlü türlü makaleler google sıralamarında binlerce sitenin oldugu ve aynı yazı çalışmaları can sıkmayıcı deil. Gereksiz sitelerin temizlenmesi ve kapatılması kalıcı ve devam etdiren arkadaşlar için kolaylık olucakdır.

Bunun içinde yeni sitelerin açılması şart ve açılmaya devam eden yeni sesli ve kameralı siteler, hız kesmeden acilmaya devam edicek.

Bu 2017 yılında bile devam eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir