Yeni açılan sesli siteleri

2016 ve 2017 Yılın’nın En yeni Açılan seslisiteleri‘nin Lider İsmi/ SesliHayran Adresi Yeni Sesli Siteler, Kelimesine En iyi sesli seslisite, adresi olarak yer almakda.

Yaklaşık iki bin on altı yılında açılan seslichat, ve sesli sohbet, siteleri sayası 380’n üzerinde oldugunu biliyoruz peki bu siteler ? neden var ve ne için hangi amaçla kullanılmakda.

Yeni Açılan sesli chat siteleri

Sohbet siteleri arasında rekabeti çoğaltmak ve biraz olsun kendi açmış oldugum site adresimde sevdiklerimle birlikde kimsenin zoru altında kalmadan ve kimse’nin emri ile sohbet’i arkadaşlıgı sürdürmek amaçı açılan sesli siteler’Dir arkadaşlar.

Hani  nasıl sizler misafirlige gidersiniz ve orada uzun bi süre kaldıgınızda evinizi özlersiniz ve şöle dersiniz./ herkesin kendi evi gibisi yok.! işte burdaki olayda budur sevgili okurlar.

Site sahipleri ile aralarında sorun yaşayan kullanıcılar ve misafirler siteden ayrılmayı seçer ve başka sesli siteleri, arar googlede binlerce arama yapan sesli sohbet kullanıcıları, seslisiteler, araması yaparak site site dolaşır ve yeni ortamlara bakar beyenisi sonuçunda sitede kalır sohbet’E devam eder.

Fakat site onu sarmamışsa veya kalabalık bir siteyse hemen çıkış yapar ve başka seslisite, adresi bulmaya yönelir.

Bazı kullanıcılarımız’da tam tersini yapar.

Bulundugu sitede her hangibi biri ile sorunları varsa yada yasıyorsa bu durum onu en içten şekilde rahatsız etmişse yada ediyor ise. bu arkadaşımız. şöle ! kendi kafasında bi kurar ve düşünür benim neden yeni bir sesli site, adresim olmasınki? degilmi yani olabilir paraya kıyabilirsen neden olmasın 😀

ve hemen yeni sesli siteler, anahtar kelimesine farklı ve çekici sesli site adı, bulmaya başlar.

ve site ismini kararlaştırdıktan sonra sitesi kendi imkanlar dogrultusunda veya panelci bularak kurdurur.

İşte size yeni bir sesli site açılışı, ve yine bir rekabet alanı.

Bu işler böle yürür sevgili dostlarım. bir bakmışsınız sesli siteler, çoğalır bir bakmışsınız  sesli siteleri, azalır Ve geriye kalan çöplük Temizligi’de (google)amca temizler sağolsun.

“Yeni açılan sesli siteleri” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir